• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Арестович розповів, як спецслужби РФ "торгують батьківщиною"

Працівники російських спецслужб ідуть на співпрацю з Україною. Деяких ведуть ідейні міркування, хтось хоче поліпшити матеріальне становище

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович;
Радник глави Офісу президента Олексій Арестович;
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю Марку Фейгіну за підсумками 17 травня, повідомляє "ДС".

"Чи продають батьківщину спецслужби? Ну, звичайно, трошки продають… Прямо російські громадяни, прямо з Росії… причому дуже досить високого рівня продають", – сказав він.

Арестович запитав, чому росіяни йдуть на співпрацю з Україною.

"Хто їх знає: ідейна основа, матеріальна основа, які там ще основи бувають... безпека... Деякі ідейні — люди за Батьківщину, вони сміливі люди. А є люди, які кажуть, що матеріальне становище тяжке, треба якось виправляти", — Розповів радник голови ВП.

Він додав, що значний відсоток представників російських спецслужб передає інформацію США. За словами Арестовича, на боці України воюють двоє росіян, які раніше служили у "дуже серйозних" підрозділах РФ.

Як писала "ДС", російські окупанти прориваються до Слов'янська Донецької області через те, що води в так званій "ДНР" залишилося на три тижні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua