• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Австралія відмовилася від російського золота і запроваджує нові санкції проти РФ

Австралія запроваджує санкції проти Росії, зокрема, відмовляється від купівлі золота, а також скасовує мито на українські товари

President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі, який перебуває з офіційним візитом у Києві, передає "ДС".

"Ми також знімемо мито на українські товари та оголосимо додаткові санкції проти Росії, а також заборонимо імпорт російського золота, щоб Росія не могла фінансувати цю війну", — сказав Албенізі.

Президент Володимир Зеленський зі свого боку зазначив, що Австралія "підтримує Україну і надає вагому допомогу, зокрема оборонну".

"Безпекова співпраця і подальший захист свободи були ключовими темами наших з Ентоні Албенізі перемовин. Обговорили також спровоковану Росією продовольчу кризу, економічні виклики, необхідність посилення макрофінансової підтримки України. Цінуємо готовність Австралії приєднатися до повоєнної відбудови України", — наголосив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", 3 липня прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі прибув до України з робочим візитом. Він відвідав Бучу, Гостомель та Ірпінь.

Нещодавно уряд Австралії включив у свої списки санкцій значну кількість російських політиків, бізнесменів і членів їхніх сімей, причетних до розв'язання війни проти України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua