• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Азарьонок у Соловйова розповів страшилку про українців, які "вирізали органи у білоруських водіїв"

Білоруський пропагандист Григорій Азарьонок заявив, що українські бійці на початку вторгнення Росії нібито вирізали органи у "білоруських далекобійників"

Григорій Азаренок
Григорій Азаренок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів у студії блогу російського пропагандиста Володимира Соловйова, повідомляє "ДС".

Так, Азарьонок розповів ведучому Сергію Карнаухову про те, що влада в Мінську повністю підтримує війну Росії проти України. Крім того, Білорусь підтримує особисто президента РФ Володимира Путіна в контексті заколоту, який не довели до кінця бойовики ПВК "Вагнера".

"Ну, а як це може не стати нашою бідою, якщо вони (українці — "ДС"), наприклад, вирізали органи нашим далекобійникам? Почалася "СВО" — вони взяли в полон наших (білоруських — "ДС") далекобійників, які перевозили товари через Україну. І деяким із них повирізали органи!", — заявив білоруський пропагандист.

Азарьонок також згадав слова самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. У травні 2022 року той розповідав, що білоруський Комітет державної небезпеки (КДБ) нібито звільняв з полону білорусів в Україні. За словами самопроголошеного президента, "спецоперація" пройшла "без шуму та пострілів".

Жодних доказів ані з приводу "звірств" українців щодо білорусів, ані з приводу "спецоперації" КДБ ані Лукашенко тоді, ані Азарьонок зараз — не привели.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua