• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

"Азов" виконав наказ: командир записав відео з "Азовсталі"

Захисники Маріуполя виконали наказ командування та відтягували на себе увагу російських військ, що дало змогу українській армії перегрупуватися та зміцнитися

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у своєму зверненні командир "Азова" Денис Прокопенко, який зараз перебуває на комбінаті "Азовсталь", повідомляє "ДС".

"Захисники Маріуполя виконали наказ, не зважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів. Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії", — сказав він.

Прокопенко додав, що Маріупольський гарнізон продовжує виконувати наказ та сподівається на підтримку українського народу.

Нагадаємо, заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Україна робить все для того, щоб звільнити українських військових із території заводу "Азовсталь" у Маріуполі, проте президент Росії Володимир Путін не дає згоди.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua