• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

BBC: Джонсон сьогодні подасть у відставку з "партійної" посади

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у четвер, 7 липня, оголосить про свою відставку з посади лідера Консервативної партії

Борис Джонсон
Борис Джонсон / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє телекомпанія ВВС, передає "ДС".

"Борис Джонсон сьогодні піде з посади лідера консерваторів — він залишиться прем'єр-міністром до осені. Цього літа відбудеться гонка за лідерство в партії, і новий прем'єр-міністр буде призначений на з'їзд партії "Торі" у жовтні", — пишуть журналісти.

Sky News уточнює, що в офісі Джонсона досі немає чіткого розуміння, чи зробив він конкретний вибір щодо своєї відставки. Однак те, що співробітники офісу почали готувати заяву, свідчить про суперечливі думки щодо цього.

В останні дні у Лондоні відновилися заклики до відставки Бориса Джонсона.

Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт з приводу колишнього заступника парламентського організатора Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях двох колег. Канцелярія Джонсона стверджувала, що він не знав про цей інцидент і тому підтримав повторне призначення Пінчера у 2022 році, але пізніше прем'єр був змушений визнати, що це не так.

Як повідомляла "ДС", вже 38 співробітників уряду Бориса Джонсона, включаючи 12 міністрів, подали у відставку менш як за добу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua