• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Безвіз для Кацапстану все!" Голова ДПСУ емоціонально висловився щодо віз для росіян

З 1 липня в Україні набуло чинності рішення про візовий режим з громадянами Російської Федерації

Скасування безвізу з Росією
Набуло чинності рішення про візовий режим з громадянами Російської Федерації / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, передає "ДС".

Запровадження візового режиму він емоційно прокоментував на своїй сторінці у Facebook.

"Безвіз для Кацапстану все! Пішов за руським кораблем!!! Відсьогодні на кордоні почало діяти рішення уряду України про припинення безвізових поїздок для росіян", — написав він.

Дейнеко зазначив, що подорожі без візи – це "привілей для громадян розвинутих демократій, які не вбивають мирних людей і не зазіхають на суверенітет інших держав". "І Росія у цей список явно не потрапляє", — зауважив він.

"Недоімперія розв’язала криваву війну, окуповує українські території, руйнує інфраструктуру наших міст, грабує, ґвалтує та вбиває наших громадян! Росіяни, які вчиняють усі ці звірства проти нашої держави, зробили все, щоб цивілізований світ сприймав їх як агресорів. І агресорів ми будемо нищити не лише на полі бою. Візовий режим також дозволить посилити безпеку нашої держави. Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь", — каже голова ДПСУ.

Сергій Дейнеко нагадав, що отримання візи ще не гарантує безперешкодного в’їзду до України, її власники мусять відповідати й іншим умовам перетину українського кордону.

"І прикордонники обов’язково їх перевірятимуть. А за наявності обґрунтованих підстав візу буде скасовано на місці!" — додав Дейнеко.

Як писала "ДС", Україна запровадила візовий режим для громадян РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua