• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Білий дім обіцяє допомогти Україні досягти успіху в контрнаступі

Сполучені Штати будуть зосереджені на тому, аби Збройні Сили України досягли успіху у своїх контрнаступальних діях, але враховують, що динаміка на полі бою може змінюватись

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив координатор із питань стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

"Ми зосереджені на тому, аби гарантувати, що Збройні Сили України мають усе, аби досягти успіху. Війни – непередбачувані, й ворог розвивається", – зазначив Кірбі.

Він підкреслив, що не буде коментувати контрнаступ України замість української сторони, але висловив переконання, що вони б не розпочались, якби українське військове керівництво мало "хибну впевненість у своєму успіху".

"І ми не раз говорили, що Росія до цього готувалась, закриваючи проблемні ділянки живою силою, стягуючи додаткові сили, створюючи лінії оборони – подекуди в три ряди. Адже росіяни готувались до оборони, й оборона – надійний спосіб ведення війни", – пояснив представник Білого дому.

"А українці цьому протистоять. Ми всі маємо визнати, що бойові дії можуть бути непередбачуваними, й інколи плани не завжди йдуть так, як очікувалось… Ми будемо зосереджуватись на тому, щоб вони зрештою досягли успіху", – додав Кірбі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua