• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Більше не дегустуватиме антифриз: Російського треш-блогера Дениса Диркіна ліквідували на війні в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

В Україні Сили оборони ліквідували російського окупанта і блогера Дениса Диркіна, який прославився серед своїх співвітчизників відеороликами, де він дегустує склоомивачі, парфуми та антифриз. За словами сестри вбитого окупанта, Диркіна мобілізували до лав ЗС РФ, попри те, що він мав інвалідність

Денис Диркін
Денис Диркін
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив волонтер, депутат Верховної Ради Юрій Мисягін, передає "ДС".

"Був такий "скрєпний" блогер "Фунфур'є", він же Денис Диркін. Поїхав на війну вбивати українців, і тепер про нього можна забути", — написав Мисягін.

Він додав фото ліквідованого окупанта, яке "ДС" не публікує з етичних міркувань.

Відомо, що треш-блогеру було 42 роки. За словами його сестри, окупант мав інвалідність і був не придатний до військової служби, але попри це, його мобілізували до лав ЗС РФ і відправили на фронт.

Блогер став відомий завдяки своєму каналу YouTubе, куди він викладав ролики з дегустацією парфумів, склоомивачів, антифризів та інших хімічних речовин. Свої експерименти він супроводжував науковими поясненнями.

Чоловік родом із села в Новосибірській області. Він називав себе скромно "Великий Фунфур'є" і мав 138 тисяч підписників ютуб-каналу.

Всі свої ролики він починав із фрази: "До вас із Ординки приїхав Ден Диркін".Останні три роки Диркін перестав викладати відео на свій канал у YouTubе.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua