• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

"Бився, лаявся і бігав по столу". Депутат з групи Разумкова одразу після презентації команди влаштував дебош у Одеській міськраді

Народний депутат від "Слуги народу", який нещодавно став членом МФО "Розумна політика" Разумкова, Артем Дмитрук влаштував погром і зірвав засідання земельної комісії Одеської міської ради

Реклама на dsnews.ua

Відео з місця події оприлюднив нардеп VIII скликання Борислав Береза в своєму телеграм-каналі.

На відео зафіксовано, як Дмитрук декілька разів пробіг по столу і розкидав папери комісії. При цьому він нецензурно висловлювався, звертаючись до членів комісії, його намагались втримати декілька правоохоронців.

"А це колишній #слуга, а зараз член міжфракційного об’єднання "Розумна політика" Артем Дмитрук в Одеській міській раді, на засіданні земельної комісії показує, як він бачить роботу нардепа", — прокоментував Береза.

За інформацією місцевого видання "Думская", через дії Дмитрука постраждали декілька працівників міської ради та правоохоронців. Поліція кваліфікувала його дії за ч.3 ст.296 ККУ – "хуліганство".

Напередодні у Києві відбулася офіційна презентація ГО "Команда Разумкова". До громадської організації також приєдналися всі члени МФО "Розумна політика", зокрема, Артем Дмитрук. 

    Реклама на dsnews.ua