• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Близько 30 нелегалів зустріли Новий рік із прикордонниками, — ДПСУ

27 мігрантів, які нелегально перетнули державний кордон України наприкінці 2021 року, зустріли Новий рік із прикордонниками у пунктах тимчасового утримання

Близько 30 "нелегалів" зустріли Новий рік із прикордонниками;
Близько 30 "нелегалів" зустріли Новий рік із прикордонниками;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби, повідомляє "ДС".

Відомство зазначає, що більшість затриманих – це громадяни Пакистану та Бангладешу, а також вихідці з Алжиру, Індії, Сомалі та Нігерії. Пресцентр ДПС пише, що прикордонники, які зупиняють мігрантів, нерідко не лише припиняють правопорушення, а й рятують життя нелегалам.

Наприклад, один із нелегалів – громадянин Нігерії, тікаючи від правоохоронців Чопського загону, стрибнув у повноводну річку Уж. Прикордонникам довелося рятувати іноземця, щоб його не забрало течією. Його швидко доставили до підрозділу, знайшли йому сухий одяг та взуття. Зараз чоловік здоровий і добре почувається.

"Іншого іноземця – громадянина Афганістану, затримали на околиці населеного пункту Солотвино у перший день 2022 року. Забавним у цій ситуації стало те, що, згідно з паспортним документом, він народився саме 1 січня. Тому чоловік зустрів у пункті тимчасового утримання Мукачівського загону ще й день народження", – йдеться у повідомленні.

Як писала "ДС", прикордонники Чопського загону затримали іноземця, який намагався незаконно переплисти українсько-словацький кордон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua