• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Bloomberg: російська еліта чекає на "заморозку" війни, оскільки не вірить у перемогу Путіна над Україною

Російська еліта сумнівається у шансах президента Росії Володимира Путіна виграти війну в Україні та сподівається на "заморожування" конфлікту

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Bloomberg із посиланням на свої джерела, передає "ДС..

Агентство зазначає, що багато представників політичної та ділової еліт РФ втомилися від війни і хочуть припинення бойових дій, хоча сумніваються, що Путін їх зупинить. Джерела зазначають, що хоч ніхто й не хоче протистояти російському диктатору у зв’язку з повномасштабним вторгненням, воно помітно похитнуло віру у його лідерство.

Найкращим варіантом навіть найоптимістичніші джерела агентства називають переговори та заморожування конфлікту до кінця року, після яких Путін міг би оголосити піррову перемогу Росії, утримавши частину захопленої української території.

Джерела розповіли, що Путін не виявляє жодних ознак бажання покласти край війні. Костянтин Малофєєв, російський православний націоналіст, прихильник Путіна, хоче, щоб Росія продовжувала битися, бо "українська держава має припинити своє існування". Він відкидає будь-які розмови про припинення вогню, хоча й сказав, що багато представників правлячої еліти, включаючи "величезну кількість" ділових людей, підтримають недавню мирну ініціативу Китаю, яка передбачає перемир’я.

Оскільки кінця війні не видно, російські чиновники і магнати-мільярдери знають, що їм загрожують роки міжнародної ізоляції і залежність від Кремля, що поглиблюється, оскільки Путін підштовхує бізнес до підтримки військових дій і забороняє оточуючим залишати свої посади.

Нагадаємо, за даними української розвідки у Росії цілком реалістичними є варіації сценаріїв заколоту чи військового протистояння.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua