• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Борель не заперечує, що Росія — фашистська держава: Соловйов захлинувся в істериці (ВІДЕО)

Російський пропагандист Володимир Соловйов розлютився, коли почув слова про те, що РФ це фашистська держава. Їх він приписав голові європейської дипломатії Жозепу Боррелю

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Виступ Борреля у понеділок, 6 вересня, транслював інтернет-портал Єврокомісії, повідомляє "ДС".

Так, єврочиновник заявив, що для економії часу перейде з англійської на рідну іспанську мову. Після чого онлайн-трансляція переключилася на офіційного перекладача-синхроніста з іспанської на англійську, повністю відімкнувши звук голосу Борреля. Перекладач завершив переклад відповідей Борреля на запитання такими словами: "Сьогодні ми зустрічаємося в рамках переговорів про вступ з представниками України… Поки що у нас немає конкретного плану, як перемогти фашистську Росію та її фашистський режим".

Пізніше прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що глава євродипломатії, назвавши Росію "фашистською державою", повністю себе обнулює як дипломат, уточнював ТАРС. Пєсков підкреслив, що тепер жодні його висловлювання про відносини з РФ не мають сенсу.

Свої "п'ять копійок" також "вставила" одіозна офіційна представниця російського МЗС Марія Захарова.

"Голова зовнішньополітичної служби ЄС Жозеп Боррель не називав Росію "фашистською державою та фашистським режимом", це була помилка перекладу — прессекретаря Бореля Петера Стано. Боррелю треба так ("фашистська держава і фашистський режим". — "ДС") назвати США, адже прессекретарка Байдена заявила, що "американські республіканці — фашисти", — написала Захарова в Telegram.

Але Володимир Соловйов влаштував справжню істерику.

"Ось дивіться на цього шанувальника (іспанського диктатора Франсіско Франко — "ДС") Франко, спадкоємця "Блакитної дивізії", яка воювала з Радянським Союзом, що брала участь у блокаді Ленінграда! Дивіться в це одутле мерзенне обличчя! Він тепер каже: "Ні, це я сказав — як сказав один із депутатів Європейського парламенту, перекладач…". Але ти його не поправив, негіднику! Ти це проковтнув!", — лютує пропагандист.

Одіозний ведучий продовжив згадувати Другу світову війну, а також традиційно видав порцію брехні про Україну.

"27 мільйонів, зокрема, убитих — твоїми однодумцями та твоїми співгромадянами, які прийшли на нашу землю! І тепер ти смієш відкривати свій брудний рот у поєднанні (слів — "ДС") "фашистська" та "Росія"! Ви підтримуєте нацистів у Україні, ви підтримуєте вбивство росіян! Ви дограєтесь!", — пригрозив пропагандист.

Як повідомляла "ДС", у серпні Соловйов заявляв, що Росія нібито виграє у НАТО у разі ядерної війни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua