• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Боягузлива блокада портів": Зеленський і Джонсон обговорили експорт українського зерна

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон обговорили питання військової допомоги Україні та продовольчої кризи в країнах, що розвиваються, викликаної повномасштабним вторгненням Росії в Україну

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби глави уряду Британії, повідомляє "ДС".

"Президент Зеленський поінформував про ситуацію на Донбасі і боротьбу, що триває за повернення всієї суверенної території України... Лідери обговорили хід переговорів і домовилися активізувати роботу з союзниками, включаючи США, Францію та Німеччину, щоб визначити довгострокову архітектуру безпеки для України", — сказано в повідомленні.

Лідери також обговорили наслідки війни для світового продовольчого ринку.

"Прем'єр-міністр висловив серйозне занепокоєння зростаючими глобальними наслідками незаконного вторгнення Росії і боягузливої і безрозсудної блокади президентом Путіним портів Чорного моря, включаючи зростання цін на продукти харчування в країнах, що розвиваються. Вони розглянули варіанти відкриття найважливіших морських і наземних шляхів доставки українських запасів зерна та зобов'язалися відправити свої команди для термінової роботи над наступними кроками", — йдеться у повідомленні.

Джонсон також захопився мужністю захисників Маріуполя та привітав українців із Днем вишиванки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua