• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Бригади тероборони перекинуть на фронт у разі потреби, - Комітет ВР

Комітет з нацбезпеки та оборони підтримав зміни до закону про основи нацспротиву, які дозволять використовувати частини територіальної оборони у районах ведення бойових дій 

Бригади тероборони перекинуть на фронт у разі потреби;
Бригади тероборони перекинуть на фронт у разі потреби;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні АрміяInform, передає "ДС".

"Важливо, щоб у разі крайньої потреби у військового командування була можливість на окремих напрямках підсилити Збройні Сили України підрозділами територіальної оборони. Зміни важливі, адже вони дають не лише уточнити закон, а й посилити нашу обороноздатність", — представив законопроєкт секретар комітету, нардеп "Голосу" Роман Костенко.

Йдеться по законопроєкт № 6521, що був зареєстрований 17 січня 2022 року.

Зазначимо, що чинними нормами Закону України "Про основи національного спротиву" (стаття 20) частини територіальної оборони можуть виконувати свої завдання виключно поза районами ведення воєнних (бойових) дій. 

Крім того, у першому ж завданні тероборони (стаття 3) визначається, що реагування та вжиття заходів щодо оборони території та захисту населення на визначеній місцевості територіальна оборона здійснює лише до моменту розгортання на цій території угруповання військ або об’єднаних сил, призначених для ведення бойових дій з відсічі збройної агресії проти України.

Як писала "ДС", міністр оборони Олексій Резніков розповів про формування сил територіальної оборони, а також про зброю, яку вони будуть використовувати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua