• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Британська розвідка розповіла, як окупанти готуються протистояти ЗСУ на півдні України

На Херсонському напрямку більшість російських підрозділів неукомплектовані. Крім того, вони залежать від слабких ліній постачання через поромні переправи та понтонні мости через Дніпро

Війна в Україні
На Херсонському напрямку більшість російських підрозділів неукомплектовані / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

"49-та загальновійськова армія Південного військового округу з великою ймовірністю була посилена компонентами 35-ої загальновійськової армії Східного військового округу. Більшість підрозділів навколо Херсона неукомплектовані та залежать від слабких ліній постачання через поромні переправи та понтонні мости через Дніпро", — кажуть у міністерстві.

Як зазначається, така інтеграція підрозділів цих двох армій свідчить про значну реорганізацію російських сил в Україні.

"Є реалістична можливість того, що Росія зробила крок до раціоналізації кількох напівнезалежних оперативних командувань, через яких були невдачі на початку вторгнення", — припускають у Міноборони, спираючись на дані британської розвідки.

На думку міністерства, якщо ЗСУ вдасться розпочати тривалі наступальні операції на Херсонському напрямку, згуртованість цієї неперевіреної російської інтегрованої структури, ймовірно, стане ключовим фактором стійкості російської оборони на південному напрямку.

Як писала "ДС", вночі 30 серпня війська РФ завдали ракетного удару по Запоріжжю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua