• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Британська розвідка назвала серйозну проблему РФ з особовим складом у війні проти України

Виснаження російських військ через відсутність регулярних перерв від участі в боях — одна з найсерйозніших проблем Росії із особовим складом у війні проти України

Розвідка назвала серйозну проблему Росії з особовим складом
Британська розвідка назвала серйозну проблему РФ / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Посилаючись на дані британської розвідки, Міноборони зазначає: у російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що дружини військових 36-ї загальновійськової армії Східного військового округу безпосередньо звертаються до місцевого політика із закликом повернути чоловіків додому з війни в Україні.

"Одна жінка заявила, що особовий склад 5-ї окремої гвардійської танкової бригади "психічно та фізично виснажений", оскільки перебуває на справжній бойовій службі з 24 лютого 2022 року", — кажуть у міністерстві.

Розвідки вважає, що нестача регулярних планових перерв, ймовірно, є однією з найбільш руйнівних проблем з особовим складом, які найбільше шкодять російській армії та які командування намагається виправити.

Міноборони також повідомляє, що помітного просування російських військ на Донбасі за останню добу не зафіксовано, незважаючи на інтенсивні артобстріли.

"Українські сили продовжували чинити локальний тиск на російський оборонний рубіж на північному сході Херсонської області, також, ймовірно, не досягнувши територіального успіху", — додає розвідка.

Як писала "ДС", за даними Генштабу ЗСУ на ранок 11 липня, є ознаки підготовки противника до активізації бойових дій на Краматорському та Бахмутському напрямках.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua