• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Британська розвідка пророкує проблеми "вагнерівцям" в Україні

Російська "ПВК Вагнера" втрачатиме свою провідну роль у війні в Україні через зниження критеріїв для набору новобранців, залучення засуджених та коротке навчання

Бої в Україні
Російська "ПВК Вагнера" втрачатиме свою провідну роль у війні в Україні
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Посилаючись на дані британської розвідки, міністерство зазначає, що "ПВК Вагнера" майже напевно відігравала ключову центральну роль під час низки останніх боїв, зокрема захоплення Попасної та Лисичанська. ПВК зазнала значних втрат і наразі змушена поповнюватися, знижуючи стандарти набору.

"Вагнер" знижує стандарти набору, бере на роботу засуджених і осіб, які раніше були в "чорних списках". Для новобранців доступне дуже обмежене навчання. Це, найімовірніше, вплине на майбутню оперативну ефективність групи та зменшить її цінність як опори для регулярних російських сил", — кажуть у міністерстві.

Також зазначається, що очільник ПВК Євген Пригожин нещодавно отримав звання Героя РФ. На тлі заміни низки російських командирів це може загострити стосунки між військовими та компанією, а також негативно вплинути на моральний стан російських військових.

Як писала "ДС", СБУ допитала полоненого пілота-"вагнерівця": розповів, скільки РФ платить за бомбардування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua