• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Британська розвідка розповіла про проблеми росіян з безпілотниками

Росіяни мають проблеми із запасами свого арсеналу безпілотників через втрати на полі бою в Україні та міжнародні санкції

БПЛА
Британська розвідка розповіла про проблеми росіян з БПЛА
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

"Росії не вдається зберігати свої запаси БПЛА на тлі бойових втрат та браку запчастин для них через міжнародні санкції", — кажуть у міністерстві, посилаючись на дані британської розвідки.

Обмежена доступність розвідувальних безпілотників погіршує тактичну обізнаність російських командирів і все більше заважає проведенню їх операцій.

Також зазначається, що останніми роками російська доктрина надає все помітнішу роль безпілотникам, зокрема для виявлення цілей для ударів артилерії.

"Проте БПЛА можуть бути вразливими як до кінетичних ефектів, коли їх безпосередньо збивають, так і до електронних перешкод", — зауважують у Міноборони.

Як писала "ДС", спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що Повітряні сили України мають великий бойовий досвід збивання дронів, і ударні безпілотники, які Росія закупила у Ірану, спіткає та сама доля, що й інші БПЛА, які вона застосовує.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua