• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Буданов розповів, як Україна використовує дрони в Росії

Однією з головних цілей для українських ударних безпілотників на території Росії є підприємства, які співпрацюють з військово-промисловим комплексом РФ

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив начальник Головного управління розвідки міністерства оборони Кирило Буданов, передає "ДС" з посиланням на NV.

Третина заводів, зайнятих у росіян у сфері ВПК, розташована якраз у європейській частині країни-агресора, уточнив шеф військової розвідки. Тобто, досяжні для безпілотників.

Серед атакованих останнім часом підприємств Буданов назвав Брянський завод Кремній-ЕЛ, що виробляє електронне обладнання для ракет, по якому БПЛА били вже кілька разів, а також Редкінський дослідний завод (Тверська область РФ), де виробляють компоненти ракетного палива, — безпілотники вдарили по ньому 13 вересня.

За словами начальника ГУР, якщо подивитися на всі російські об'єкти, "схильні до якогось невідомого впливу", то можна побачити одну закономірність: усі вони працюють на ВПК РФ.

"Ми, коли відпрацьовуємо певні дії по об'єктах оборонно-промислового комплексу, ставимо за мету тільки одне: уповільнити виробництво російського озброєння", — уточнив Буданов.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua