• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Були випадки й гірші: Гіркін розповів, що ліквідація "чмобіків" у макіївському ПТУ була не найкривавішою (ВІДЕО)

Знищення російських військових у ПТУ №1 в окупованій Макіївці в ніч проти 1 січня було не найяскравішим прикладом масової загибелі військ окупантів в одному місці

Ігор Гіркін
Ігор Гіркін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі свого відеоблогу розповів російський терорист та військовий злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков), передає "ДС".

"За рахунок підвищення заходів безпеки в тилу вже, умовно кажучи, сотні людей за один залп (українських РСЗВ HIMARS — "ДС") — вони не виносять. Коли цілі штаби бригад знищувалися одним залпом. Штаби бригад, наголошую, — включаючи командирів. Цілі табори підготовки зносилися. На жаль, випадок у Макіївці аж ніяк не поодинокий", — розповів Гіркін-Стрєлков.

За його словами, знищення "чмобіків" у Макіївці набуло найбільшого резонансу.

"А бували й дужчі! Зараз навчилися з цим боротися. Нарешті наші військові усвідомили, що навіть на значній віддаленості від фронту не варто збиратися в купи і відзначати день Росгвардії.(у РФ щороку відзначається 27 березня — "ДС"). Накрили Росгвардію у Донецьку", — поскаржився терорист.

Нагадаємо, внаслідок удару ЗСУ по будівлі професійно-технічного училища №19 у Макіївці, де дислокувалися окупанти, у новорічну ніч було знищено понад 300 російських військових.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua