• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Бункер у Гостомелі: Резніков розповів, як Міноборони ледь не потрапило в полон

Якби міністр оборони Олексій Резніков на початку повномасштабного вторгнення РФ діяв за визначеним протоколом безпеки, то потрапив би в полон

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков розповів у інтерв'ю для УП, передає "ДС".

За словами політика, захищений командний пункт МОУ, куди міністр мав би їхати зі своєю командою, знаходився у Гостомелі, куди ворог, як потім стало очевидним, спрямував потужний удар у вигляді в тому числі масованої висадки десанту.

"ЗКП, який був закріплений за моїм персоналом, знаходився, будете сміятися, в Гостомелі, в захищеному місці, яке першим же потрапило в засідку. Теоретично, якби ми туди перемістилися хоча б за день-два, то в мене половина міністерства була б там. Майже в полоні", —

Тому у відомстві вирішили дотримуватися альтернативного плану — "розпорошилися" по різних будівлях, які належать Міністерству оборони.

"Фінансистів я взагалі скомандував вивезти за межі Києва, щоб вони були в більш-менш безпечному місці і могли працювати", — додав Резніков.

Як писала "ДС", міністр оборони Олексій Резніков заявив, що мобілізаційний план, оголошений ще з моменту повномасштабного російського вторгнення, досі не завершено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua