• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Центральна і місцева влада повинні працювати разом, - Палатний засудив конфлікт ОПУ з мером Чернігова

В умовах війни центральна і місцева влада повинні працювати разом, тому конфлікт чиновників з мером Чернігова має бути вирішений якомога скоріше

Артур Палатний
Артур Палатний
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний, передає "ДС".

"Сьогодні 135 день війни росії проти України. Ворог продовжує обстріли Харківщини, Миколаївщини, Запоріжчини, Донеччини, Дніпропетровщини, Сумщини, Чернігівщини. Зберігається загроза відновлення активних бойових дій на півночі країни. Попри те, що згідно останніх опитувань, 95% білорусів проти участі у війні в Україні, їх нелегітимне керівництво продовжує погрожувати сусідам та виконувати вказівки путіна. Всі ми розуміємо, які тяжкі наслідки матиме для нас відкриття другого фронту. Тому мені дивно зараз чути про непорозуміння деяких чиновників з мером прифронтового Чернігова Владиславом Атрошенко", — наголосив керівник волонтерського штабу "Українська команда".

Палатний підкреслив, що Атрошенко залишався з громадою у найважчі дні російського вторгнення, і закликав до єдності.

"Сьогодні Владислав Анатолійович зробив відкрите звернення до президента України щодо недопустимості "підкилимних ігор" в такий час. Тому що ціною таких ігор може стати добробут і безпека не тільки чернігівців, а і всіх українців. Я закликаю вирішити цю конфліктну ситуацію якомога скоріше. Центральна і місцева влада зараз повинні працювати разом, як єдина команда. Єдність і Збройні сили України – це формула нашої перемоги. Ми сильні, коли ми разом. І тільки так переможемо! Вже перемагаємо!", — підсумував Палатний.

Нагадаємо, раніше Владислав Атрошенко звернувся до президента і закликав припинити нападки його підлеглих на Чернігів.

    Реклама на dsnews.ua