• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Частина загинула, частину було взято в полон", — Зеленський розповів про моряків з острова Зміїний

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що частина українських моряків із острова Зміїний загинули, частина була взята в полон

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російським незалежним журналістам, передає "ДС".

"Частина загинула. Частину було взято в полон. Всі, хто був взятий у полон, їх поміняли — стався обмін на полонених Російської Федерації. Росія вийшла із цією пропозицією. Ми, не замислюючись, їх обміняли. От і все. Ті, хто загинули, вони, щиро кажучи, герої. А ті, хто вижив – хлопці, ми обміняли, і все", — сказав Зеленський.

Як повідомляла "ДС", 24 лютого внаслідок обстрілу російськими окупантами острова Зміїний загинули 13 українських прикордонників.

Перед тим до острова підійшов російський військивй корабель, який вимагав від українських військових здатися. Відповідь прикордонників, які після цього ймовірно загинули – "Русский корабль, иди на х**!" вже стала одним з символів героїчного опору українців російським окупантам.

Згодом президент Володимир Зеленський повідомив, що тринадцятьом українським прикордонникам, які загинули на бойовому посту на острові Зміїний, присвоять звання Героя України посмертно.

Пізніше стало відомо, що українські бійці живі та потрапили до російського полону.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua