• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Чим глибші окопи, тим глибший страх": У ГУР розповіли про панічні настрої російських окупантів у Криму

Російські окупанти у Криму бояться – вони розуміють неминучість звільнення українського півострова та посилюють репресії

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов у ефірі телемарафону, передає "ДС".

"Чим глибші окопи, тим глибший страх. Відбуваються паралельні речі. З одного боку, посилюються репресивні заходи – і без того мілітаризований рашистами Крим перетворюється вже не лише на військову базу, а буквально на концтабір з максимальним обмеженням громадянських прав та свобод, особливо так званих "неблагонадійних груп населення", – сказав Юсов.

За словами представника ГУР, насамперед йдеться про кримських татар та українців, яких можуть підозрювати в лояльності або в підтримці незалежної України.

"І водночас ми бачимо страх. І цей страх виливається в те, що глави окупаційної адміністрації, офіцери рашистської армії вивозять свої сім'ї, продають квартири. Зокрема, страх виливається у постійне копання траншей та окопів, зведення різноманітних споруд – "зуби дракона" тощо. Зрозуміло, це для того, щоб прозвітувати наверх і списати бюджет зокрема. А з іншого боку, це про розуміння неминучості звільнення Україною Криму", – сказав Юсов. 

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін у дев'яту річницю окупації Криму приїхав на півострів – одразу після оприлюднення Міжнародним кримінальним судом ордера на його арешт.

Міністерство закордонних справ України до дев'ятих роковин проведення незаконного "референдуму" в Криму та окупації півострова зазначило, що звільнення усіх тимчасово окупованих територій України — лише справа часу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua