• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Членство України в ЄС є лише питанням часу, — Стефанішина

Підписання декларації про підтримку європейської перспективи України зі Словенією наближає членство України в Європейському Союзі

Україна вже стає невід'ємною частиною європейського простору, вважає Ольга Стефанішина
Україна вже стає невід'ємною частиною європейського простору, вважає Ольга Стефанішина
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила віцепрем'єр-міністр Ольга Стефанішина в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Україна вже стає невід'ємною частиною європейського простору — готується синхронізація наших електричних мереж у 2023 році, формується спільний авіаційний простір, триває робота над "розмиттям" митних кордонів для бізнесу. Враховуючи ці процеси, членство України в ЄС — це лише питання часу, і таке розуміння зростатиме на Заході", — зазначила політикиня.

За її словами, це вже сьома декларація про підтримку європейської перспективи, яку підписав президент України Володимир Зеленський протягом року.

"І це дуже добрий сигнал, що Україна нарешті розпочала практичний діалог із країнами ЄС про своє майбутнє членство. Отже, ми крок за кроком рухаємося до об'єднання європейських столиць і формування консенсусу в ЄС навколо цього питання", — зазначила Стефанішина.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Словенії Янез Янша 15 грудня підписали декларацію про підтримку європейської перспективи України

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua