• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Чоловіки не зможуть евакуюватись із Маріуполя

З окупованого Маріуполя зможуть виїхати зможуть лише діти, жінки та люди похилого віку

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

За словами Кириленка, посадка пасажирів до автобусів розпочнеться о 14.00 на бульварі Шевченка на кільці біля "Порт Сіті". Ситуація складна і може змінюватись, тому він рекомендував стежити за офіційними оновленнями інформації.

Голова ОВА також зазначив, що 20 квітня гуманітарним коридором з міста змогли виїхати чотири автобуси. Їхні пасажири заночували у Бердянську і вже прямують до Василівки.

Раніше віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що 20 квітня гуманітарний коридор із Маріуполя сьогодні не спрацював так, як планувалося.

"Через відсутність контролю над власними військовими на місцях окупанти не змогли забезпечити належне припинення вогню, Також через властиву їм неорганізованість і недбальство окупанти не змогли забезпечити своєчасне підвезення людей до точки, де чекали десятки наших автобусів і швидких", — заявила вона.

Нагадаємо, міністр оборони Сергій Шойгу прозвітував президенту РФ Володимиру Путіну про "звільнення" Маріуполя. Диктатор наказав скасувати штурм українських позицій на заводі "Азовсталь".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua