• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Данілов припустив, що росіяни вирішать підірвати Запорізьку АЕС

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що окупанти вирішать підірвати Запорізьку АЕС

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав в ефірі "Радіо НВ", передає "ДС".

"Її (станцію — ДС) захопили озброєні терористи, нагнали техніку на ту територію. Якщо ми зараз почнемо з ними там "з’ясовувати стосунки", то ймовірність того, що вони приймуть рішення, що потрібно її підірвати, — існує", — сказав Данілов.

Він наголосив, що це об’єкт підвищеної небезпеки.

"І не дай Боже, станеться там якась ядерна катастрофа, то я можу сказати, що те, що було у Чорнобилі – це квіточки в порівнянні з тим, що може статися на Запорізькій атомній… Тому що це найбільша АЕС у Європі, там шість величезних енергоблоків стоїть", — наголосив Данілов.

За словами секретаря РНБО, у світі не хочуть займатися вирішенням цієї проблеми. Зокрема, МАГАТЕ мала реагувати з першого дня, коли почалися події на Запорізькій АЕС, але "десь поділася".

Данілов зазначив, що весь світ зараз має вимагати, щоб російські окупанти залишили територію станції і вона перейшла під контроль України.

Як писала "ДС", за словами президента України Володимира Зеленського Росія може спровокувати найбільшу в історії аварію на Запорізькій АЕС – і це по суті буде застосуванням ядерної зброї без ядерного удару.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua