• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Данілов назвав "білоруських" мігрантів "біологічною зброєю"

Мігранти на білорусько-польському кордоні — це "біологічна зброя", яку використовують для дестабілізації ситуації в регіоні

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов;
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

"Ну це ж не мігранти. Це свого роду "біологічна зброя". Коли беруть людей, відправляють їх з заздалегідь відомими результатами, коли ніхто їх в ЄС не збирався пропускати. Ну як це?", — Заявив політик.

Данілов додав, що координація білоруськими силовиками подібних "натовпів" із мігрантов є очевидною провокацією та перевіркою на те, як ЄС буде поводитися в такій ситуації.

"Питання суверенності кожної країни, недоторканості її кордонів, це ключове завдання для кожної держави. Ви спробуйте зараз піти до Російської Федерації таким натовпом. Інше питання, хто і як поводиться в цій ситуації – це інша справа," — розмірковує секретар РНБО.

Як писала "ДС", 11 січня 68 мігрантів, за активної допомоги білоруських силовиків, намагалися нелегально прорватися через польсько-білоруський кордон. Польскі прикордонники опублікували відеозапис з тепловізійної камери, на якому видно, як білоруські служби ріжуть колючий дріт та кидають каміння.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua