• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Данілов про війну з Росією: Путін поклав усе на одну карту і не зупиниться

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов вважає, що кремлівський кривавий диктатор Володимир Путін не зупиниться в загарбницьких діях і готує ВПК Росії до тривалої війни проти України

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Олексій Данілов сказав в інтерв'ю польській газеті Wyborcza, передає "ДС".

"Треба розуміти, що Володимир Путін поклав усе на одну карту – карту війни з Україною. Сподіватися, що він зупиниться і не спробує довести її до логічного кінця, – самообман. 

Сьогодні Путін хоче відпочити, бо бачить, що росіяни "згорають", але ми знаємо, як важко сьогодні працює їхній військово-промисловий комплекс, знаємо кількість танків і ракет, якими вони оснащені.

Наші війська виконують потужну задачу по знищенню ворога. Чи можна це зробити швидко? На жаль, ні, тому що Росія – велика колоніальна країна. Хоча це називається федеративною країною, вони насправді колонізовані нації. Росія знищує їхню культуру, мову та традиції, і тепер вони (росіяни, – "ДС") хочуть використати їх групами у цій війні.

Перемогти Росію буде непростим завданням. Але ми усвідомлюємо, що сьогодні боремося не лише за себе, а й за Європу", — зазначив секретар РНБО. 

Данілов наголосив, що військова допомога для України потрібна всьому цивілізованому світу, бо якщо тоталітарна держава переможе, цей "бумеранг" розлетиться по всьому світу, будь-хто своєю силою зможе окупувати якусь іншу країну.

Секретар РНБО вважає, що "Путін поспішає", бо ще два-три роки – і буде абсолютно нове покоління, яке будуватиме Україну. Данілов навів приклад своїх синів, які росли вже без радянщини й "комуністично-комсомольської плісняви" – і виросли вільними людьми, які вільно розмовляють англійською мовою. 

Також Данілов підтвердив свою думку, що ми за життя побачимо крах Росії: "Я впевнений у цьому. Ми побачимо вільну Ічкерію, Татарстан і, можливо, інші території".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua