• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Данілов вважає запит на вибори під час війни результатом роботи "російської ІПСО"

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає російською інформаційно-психологічною операцією активізацію питання проведення виборів в Україні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі телемарафону, передає "ДС".

"Це дуже небезпечна річ, ми не можемо гратися, тому що, якщо в окопи будуть заходити агітатори, це може дуже драматично закінчиться для нашої країни", – сказав Данілов про вибори під час війни.

Секретар РНБО назвав Україну "унікальною" з погляду демократії. 

"У нас на сьогоднішній день, якщо я не помиляюся, 370 політичних партій зареєстровано. Уявляєте собі, якщо в них буде бажання взяти участь у виборах – а вони всі мають право це зробити – уявляєте, яка буде какофонія і хто про що буде говорити?

Навіть приклад сусідньої Польщі, у якій скоро відбудуться вибори: бачите, що там відбувається? Тобто під час виборів у демократичній країні, як наша країна, межі дозволеного вкрай складно буде встановити", – додав він. 

У такому разі, на думку Данілова, почнеться боротьба компроматів "і будь-що". 

"А що стосується того, звідки взялася вся ця ситуація, – спочатку все це запустила ІПСО Російська Федерація, потім деякі з видань почали говорити, що це нібито вимога наших партнерів.

Такої вимоги немає і не може бути, тому що, наголошую, у нас чітко прописані в законодавстві всі ці процеси. Якщо закінчиться війна, якщо не буде воєнного стану, тоді ми можемо про це починати говорити", – резюмував він. 

Як писала "ДС", 9 вересня Зеленський заявив, що Україна готова провести вибори у 2024 році, але "це питання не про демократію, а про безпеку".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua