• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Данілов заперечує оточення Бахмута

Ситуація в районі Бахмута Донецької області залишається складною, але російські окупанти не оточували місто

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону, повідомляє "ДС".

"Що стосується оточення Бахмута, (про це – ред.) не йдеться. Але розуміємо, що ситуація непроста. Тому і приймається колективне рішення, що робити на тому чи іншому напрямку, у який спосіб посилювати цей напрямок, і ці питання проговорюються саме на Ставці верховного головнокомандувача", — заявив він.

Данілов наголосив, що оборона Бахмута важлива для України. І якщо керівництво країни прийматиме будь-які рішення щодо Бахмутського напрямку, то суспільство буде проформовано.

"Якби Бахмут не тримався – то майте на увазі, що у зовсім інших містах відбувалася б оборона нашої країни. І Бахмут, який дійсно став фортецею вже крайні чотири місяці — це важлива річ для оборони всієї нашої держави. Ми свідомі того, що там відбувається. Ще раз наголошую – для нас це дуже-дуже важливо", — запевнив секретар РНБО.

Як повідомляла "ДС", 6 березня президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. За інформацією, особливо докладно члени Ставки розглянули ситуацію в Бахмуті. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Олександр Сирський висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті.

За даними західних розвідок, втрати Росії під Бахмутом у 5 разів перевищують втрати України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua