• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Де син — не знають, корабель проти України не воював: Росія "послала" батька строковика з "Москви" (ДОКУМЕНТ)

Дмитро Шкребець, батько солдата-строковика Єгора Шкребця, який, за офіційними повідомленнями влади РФ, зник безвісти на крейсері "Москва", опублікував відповідь від прокуратури, в якій повідомляється, що корабель не брав участі у війні проти України

Дмитро та Єгор Шкребець
Дмитро та Єгор Шкребець
Реклама на dsnews.ua

Про це Шкребець повідомив на своїй сторінці у ВК, передає "ДС"

"Острів Зміїний — це не територіальні води України, покидьки? Якими мерзотами треба бути, щоб надсилати нам таке!", — написав він.

У листі йдеться, що офіційно Шкребець "оголошений безвісно відсутнім у військовій частині", а пошукові роботи нібито не дали результату.

Також, додали в прокуратурі, крейсер "Москва" нібито не входив до територіальних вод України і "не був включений до переліку військових з'єднань та частин, які залучаються до участі у спеціальній військовій операції".

Зазначимо, що раніше Дмитро Шкребець у соцмережах писав, що Україна "не повинна існувати", радів початку повномасштабної війни РФ проти нашої країни та обстрілу українських міст і хвалив президента Росії Володимира Путіна. Після того, як втратив сина – змінив риторику і почав критикувати владу.

Можливо, росіяни говорять про те, що крейсер "Москва" не брав участі у війні, тому що не збирається виплачувати компенсації родичам, які загинули на його борту.

Як писала "ДС", флагман Чорноморського флоту Росії крейсер "Москва" спалахнув після влучення в нього української ракети. У Міноборони РФ заявили, що на кораблі "відбулася пожежа через детонацію боєзапасу".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua