• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

"Робить те, що говорю йому я": Зеленський розповів американським ЗМІ, як оцінює роботу Єрмака

Президент Володимир Зеленський вважає главу свого Офісу Андрія Єрмака "потужним менеджером"

Володимир Зеленський та Андрій Єрмак
Володимир Зеленський та Андрій Єрмак / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю Bloomberg, передає "ДС".

"Єрмак — потужний менеджер, один із дуже потужних менеджерів у моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я. І він виконує ці завдання", — сказав глава держави.

Зеленський припустив, що критика на адресу керівника ОПУ пов'язана за спробами вдарити по самому президенту.

"Так завжди, коли ви хочете послабити ту чи іншу людину — ви будете бити по команді. А коли вони доб'єте команду цієї людини — ви почнете бити по цьому президенту", — пояснив він.

За словами Володимира Зеленського, в цьому полягає політика тих, хто ним не задоволений.

"А мною незадоволені не тільки росіяни. Росіяни передусім хотіли тими чи іншими спробами знищити мене, тому що для них це план окупації, один з планів. Так само вони це лобіювали в інших країнах світу. На жаль, не тільки росіяни хочуть слабкого президента України. Слабкий президент України — це можливість відірвати від України половину територій, це можливість Україну зупинити дорогою на вступ до ЄС. Це можливість закрити мені рота, можливість мати іншу людину на чолі України, яка не буде мати вплив на ті чи інші суспільства", — сказав президент.

Зазначимо, в нещодавній статті The Time голову ОПУ Андрія Єрмака піддали критиці — видання стверджувало, що він нібито узурпує владу, і залежність президента від нього збільшується. Про вплив Єрмака на політичні процеси писали й українські ЗМІ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua