• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Депутат Європарламенту Сікорський пояснив, чому перемога України важлива для США та Європи

Україна має перемогти не лише заради себе, а й для США та Європи. Перемога України стане новою історією успіху для США та зразком для переформатування та мілітаризації Євросоюзу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив депутат Європарламенту та екс-міністр закордонних справ Польші Радослав Сікорський 11 березня під час свого виступу в Київській школі державного управління ім. Сергія Нижного, що пройшов у рамках його візиту до Києва, передає "ДС".

За його словами, першою причиною чому Україна має перемогти є те, що геноцид українців, злочини викрадення і вбивства дітей мають бути припинені.

"Україна має вистояти та зберегти свою етнічну сутність. Бо тільки це покаже Росії, що їх колоніальний імперіалізм не працює. Так було у випадку Франції та Алжиру, де колоніальна імперія знищувала культуру та мову незалежної на даний момент держави", — пояснив Сікорський.

Американцям перемога України потрібна, каже Сікорський, бо в них не так багато перемог за останні часи. Зокрема, Ірак дискредитував американську розвідку, а відродитись вона зуміла лише під час війни в Україні. Виведення військ США з Афганістану також виглядало слабко.

Сікорський відзначив те, що під час візиту до Києва президент Джо Байден поставив в Україні прапор США, що є гарною новиною для України — американці підписалися під підтримкою України до кінця.

"Також це важливо для ЄС. Україна наразі є щитом, який закриває Європу від Путіна. ЄС роками пропагує політику ухилення від конфліктів та не готовий зіштовхнутися з Росією. Тому перемога України зараз — це перемога для всієї Європи", — сказав євродепутат.

Він додав, що ця війна стала приводом для великих змін в ЄС, зокрема мілітаризації союзу. А без зразку української армії це було б неможливим.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua