• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Деякі підрозділи окупантів намагаються вести переговори про здачу зброї, — ОК "Південь"

Російські війська опиняються у складних умовах через контрнаступ ЗСУ, окремі підрозділи російської армії налаштовані вести перемовини

Війна в Україні
Деякі підрозділи РФ намагаються вести переговори про здачу зброї / Пресслужба МВД
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила очільниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає "ДС" з посиланням на 24 канал.

За її словами, окремі підрозділи російської армії налаштовані вести перемовини з українськими бійцями.

"Намагаються вести перемовини про умови того, як вони складуть зброю та перейдуть під егіду міжнародного гуманітарного права", — каже Гуменюк.

Вона зазначила, що офіцери цих підрозділів отримали завдання залишати позиції у будь-який спосіб, який на той час буде їм доступний. Вони можуть повернутися назад до своїх або скласти зброю та "вийти з бойової гри", оскільки окупанти ще досі сприймають війну як "спецоперацію".

"Є вже такі певні розхитування та деморалізація, настільки глибокі, що навіть командування усвідомлює, що їм далі рухатись немає куди… Техніку й озброєння окупанти лишають, а самі евакуюються на лівий берег", — каже Наталія Гуменюк.

Як писала "ДС", міністр оборони Олексій Резніков попередив, що російські військові також можуть спробувати піти у контрнаступ після успіхів ЗСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua