• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Для наступу Росії потрібно у 10 разів більше військових, ніж зараз біля кордонів України, — Данілов

Росії для повномасштабної військової операції проти України необхідно щонайменше мільйон військовослужбовців, а нині на кордоні України перебуває угруповання у 127 тисяч осіб

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передає "ДС" із посиланням на LIGA.net.

"Сьогодні загальна чисельність російських військ на кордоні з Україною становить орієнтовно 127 000, у тому числі наземний компонент – 106 000, з відповідними вогневими, ударними та маневровими можливостями. Є певні переміщення військ, але поки що це не критично", – сказав Данилов.

За його словами, для повномасштабної наземної операції Росії потрібен мінімум мільйон військових.

"Для того, щоб росіяни могли планувати повномасштабну наземну операцію, їм знадобиться понад мільйон військових, для концентрації яких потрібен час, а переміщення такого масиву людей та техніки не може залишитися непоміченим", — сказав секретар РНБО.

Він також зазначив, що "всі ці ігрища біля українського кордону" мають і позитивний ефект – об'єднання демократичних країн у підтримці України у її боротьбі проти Кремля.

Нагадаємо, експерти британського агентства Reuters розповіли про кілька можливих сценаріїв вторгнення Росії в Україну. Серед них загострення на Донбасі, вторгнення з Криму, атака на кількох фронтах, ракетні та кібератаки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua