• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Для перезапуску партії "Слуга народу" недостатньо просто змінити назву, — політолог

Партії президента Володимира Зеленського "Слуга народу" потрібна не просто зміна назви, а серйозний ребрендинг, оновлення та перезапуск розвитку та подальшого формування

З'їзд партії "Слуга народу"
З'їзд партії "Слуга народу" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в інтерв'ю "ДС" політолог Володимир Фесенко, коментуючи плани щодо перейменування партії.

"Слузі народу" потрібна не зміна назви, а серйозний ребрендинг, оновлення та перезапуск розвитку та подальшого формування партії. Зрозуміло, що зараз уже є неоднозначне ставлення до цієї назви та певна іронія. Наскільки я розумію, вони хочуть разом зі зміною назви провести перезапуск партії, не змінюючи її суть, щоб партія продовжувала асоціюватись із Зеленським і стала реальною політичною структурою, а не просто парламентською пропрезидентською фракцією", — сказав експерт.

Відповідаючи на запитання, чи справді прізвище президента в назві може мати "магічний ефект", Фесенко зазначив: "Розрахунок на це робиться, але показати це може лише практика".

"Мотивація тут проста — рейтинг президента на кілька відсотків вищий за рейтинг його партії. Але тут же питання не лише з назвою, є проблеми з парламентською фракцією "Слуга народу". Численні скандали, відхід низки депутатів в опозицію до президента та інші ексцеси дещо підмочили репутацію цієї партії", — пояснив він.

"Зараз ставлення прихильників Зеленського до його партії критичніше, ніж до нього самого. Думаю, що під час ребрендингу робитимуть акцент на тому, що це партія Зеленського та його прихильників. Не просто абстрактні слуги народу, нові обличчя, а саме команда президента", — додав політолог.

Як писала "ДС", у пропрезидентській партії "Слуга народу" вже кілька місяців точаться розмови про перейменування через падіння рейтингів і скандали навколо членів політсили.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua