• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

До Альянсу оборонних індустрій долучилися 38 компаній із 19 країн

Перший Міжнародний форум оборонних індустрій (DFNC1) відбувся у Києві

Перший Міжнародний форум оборонних індустрій
Перший Міжнародний форум оборонних індустрій
Реклама на dsnews.ua

Перший Міжнародний форум оборонних індустрій у Києві об'єднав 252 компанії з понад 30 країн, пише "ДС" за інформацією МЗС. Йдеться про угоди та меморандуми про виготовлення дронів, ремонт та виробництво бронетехніки і боєприпасів.

Українські компанії в рамках Міжнародного форуму оборонних індустрій підписали 20 документів з іноземними партнерами, на момент закриття форуму до Альянсу оборонних індустрій долучилося 38 компаній з 19 країн. Серед форматів співпраці — спільне виробництво, обмін технологіями, постачання компонентів.

Зазначається, що долучитися до Альянсу може кожен виробник озброєння та військової техніки з різних країн світу.

Перший Міжнародний форум оборонних індустрій (DFNC1) у Києві обʼєднав 252 компанії з понад 30 країн, які виробляють повний спектр озброєння, військової техніки та оборонних систем.

Участь у заході взяли виробники танків, артилерії, дронів, боєприпасів, розробники інноваційного програмного забезпечення та власники унікальних складних технологій з держав-партнерів. Крім того, долучилися українські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу – як розгалужені групи компаній, так і defence-tech стартапи.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський оголосив про створення Альянсу оборонних індустрій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua