• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

До Дня незалежності українці у різних країнах створять "ланцюги єдності"

У День незалежності, 24 серпня, українці в різних країнах вийдуть на центральні вулиці міст і візьмуться за руки, щоб утворити живі ланцюги

День незалежності
У різних країнах створять "ланцюги єдності" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства культури та інформаційної політики, передає "ДС".

"TheFreeWorldGathering — акція, покликана об’єднати українців по всьому світу. Вона має на меті звернути увагу світової спільноти на війну в Україні й показати, що свобода — наша спільна найвища цінність, а воля — наш спосіб мислення", — кажуть у Мінкульті. 

Щоб взяти участь в акції, потрібно зайти на freeworldgathering.com, знайти своє місто на карті та позначити точне місце на головній вулиці, де ви плануєте стояти. Побачивши цю відмітку, інші учасники можуть стати поруч з вами. Ви також можете знайти позначки людей, які вже це зробили, і зайняти місце поруч з ними, щоб продовжити ланцюжок.

Кожен може стати координатором The Free World Gathering у своєму місті — на сайті є інструкції, як це зробити.

Free World Gathering – ініціатива групи активістів, які першими організували ланцюг єдності на початку війни. Тоді, навесні 2014 року, тисячі українців з усіх регіонів вийшли на вулиці, щоб продемонструвати свою єдність. Сьогодні йдеться про людей з різних країн — свободолюбців, які надихалися мужністю українців відстоювати незалежність.

Як писала "ДС", цьогоріч 28 липня вперше відзначали нове свято — День української державності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua