• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

До групи російської Держдуми з "дружби" з Україною увійшли чоловік Скабеєвої та соратник Жириновського (ФОТО)

Колишній пропагандист, а нині депутат російської Держдуми Євген Попов став головою депутатської групи із зв'язків із Верховною Радою України

Євген Попов та Ольга Скабеєва
Євген Попов та Ольга Скабеєва / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Попов написав на своїй Twitter-сторінці, передає "ДС".

"Разом із колегами сформували депутатські групи у зв'язках із закордонними парламентами. У кожної групи свій координатор", — написав він.

Крім нього, до складу групи увійшли представник "Єдиної Росії" Дмитро Бєлік та заступник голови фракції ЛДПР Олексій Діденко.

"Вам палати настав час заводити, а не групи. А кожна група матиме свого санітара", — відповів Попову депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко.

Гончаренко також нагадав, що дружиною Попова є відома пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва.

"Пропагандиста Євгена Попова-Скабеєва в "Держдумі" призначили до депутатської групи у зв'язках з парламентом України. Нібито він там буде дружити. Ну-ну. Знову Попов усе забув без дружини. Але я нагадав, де його місце", — написав український депутат. у Telegram.

Нагадаємо, Євген Попов був багаторічним ведучим скандального пропагандистського "60 хвилин" на "Росії-1"

Разом із дружиною та колегою за програмою Ольгою Скабеєвою був неодноразово викритий у поширенні дезінформації, маніпуляції фактами на користь російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

У зв'язку з роботою проти України його було включено Службою безпеки до списку осіб, яким заборонено в'їзд. У російських медіа – з 2002 року.

У серпні 2021 року журналісти викрили Попова на прихованні частини свого майна від виборчої комісії. ЗМІ оцінили його дохід за попередні роки у 12,9 мільйона рублів, проте сам росіянин назвав це "фуфлом абсолютним".

Крім того, за даними Фонду боротьби з корупцією, Попов разом зі Скабеєвою мають у Москві нерухомість на 300 мільйонів рублів.

Попов згодом став депутатом від провладної партії "Єдина Росія". Політичні амбіції кремлівського пропагандиста змусили його залишити сумнозвісну телепрограму, яку він вів разом зі Скабеєвою.

Як повідомляла "ДС", лідер ЛДПР, від якої до групи з "дружби" з Україною делегували Діденка, Володимир Жириновський напередодні відзначився черговою скандальною заявою. Коментуючи можливе визнання "ДНР" та "ЛНР" Росією, він заявив, що позиція партії — у тому, що "вся Україна має знову стати частиною РФ".

Нагадаємо, 17 січня Ольга Скабеєва заочно зверталася до Олексія Гончаренка. В ефірі "60 хвилин" вона заявила, що нардеп, знімаючи повернення в Україну її п'ятого президента Петра Порошенка, розбив свій телефон. Сам український депутат запевняє, що телефон упустив, після чого гаджет йому повернули цілим і неушкодженим.

Звертаючись до пропагандистки, він заявив, що російська пропагандистка втрачений ним смартфон вкрала б і продала б "на радіоринку".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua