• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

До Києва завітав новий прем'єр Британії (ВІДЕО)

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак 19 листопада приїхав до Києва та зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським

Ріші Сунак
Ріші Сунак
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Зеленського у Telegram, передає "ДС".

За його словами, під час зустрічі він обговорив із Сунаком "найважливіші питання як для наших країн, так і для глобальної безпеки".

"Із перших днів війни Україна та Велика Британія були потужними союзниками. Разом ми сильніші й досягнемо бажаних результатів", — написав Зеленський.

Зазначимо, це перший візит Сунака в Україну під час перебування на посту прем'єр-міністра Великої Британії. Наприкінці жовтня у своєму першому виступі на посаді Сунак згадав війну Росії проти України. Тоді він зазначив, що війна дестабілізувала енергетичні ринки й ланцюги постачань у всьому світі.

За словами президента Володимира Зеленського, перший дзвінок нового британського прем’єр-міністра відбувся саме в Україну. Під час телефонної розмови з президентом Зеленським британський прем’єр наголосив на підтримці України та висловив сподівання невдовзі зустрітися з главою української держави.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua