• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

До російських морпіхів після скарг на великі втрати під Вугледаром їдуть офіцери-вихователі "підіймати моральний дух"

У районі Павлівки під Вугледаром на Донеччині тривають інтенсивні бої. Після скарг російських військових на значні втрати до них відправили колишніх політруків, щоб підняти їхній моральний дух

Мертвий російський окупант
Мертвий російський окупант
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив речник східного угруповання Збройних Сил України Сергій Череватий, передає "ДС".

Згідно із перехопленням українських військових, від управління Тихоокеанського флоту РФ до військових зі 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту їде група офіцерів-вихователів (колишніх політруків), щоб підняти їхній моральний дух. 

За словами Череватого, на цьому напрямку завжди були інтенсивні штурмові дії. Але зараз вони стали ще інтенсивнішими, сили РФ підсилили професійним підрозділом, таким як морська піхота.

"Тому в них почався певний рух, вони навіть починали трохи просуватися. Але ціною досить важких бойових зусиль наших військовослужбовців, які спочатку вразили їх вогнем, а потім відкинули, не дали прорвати їм нашу лінію оборони. Напрям біля Вугледара завжди був важливий", — сказав Череватий.

Зазначимо, військовослужбовці зі 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ надіслали губернатору Примор'я Олегу Кожем'яку листа зі скаргами на дії командування, що допустило великі втрати.

Повний текст листа опублікували російські Telegram-канали. У ньому морпіхи кажуть, що за чотири дні втратили "близько 300 людей убитими, пораненими та зниклими безвісти" під час "незрозумілого наступу" на село Павлівка під Вугледаром на Донеччині.

На думку ймовірних авторів листа, їхні командири — "генерал Мурадов та його корефан земляк Ахмедов" — спланували наступ, щоб перший "заробив бонуси перед начальником Генштабу" РФ Валерієм Герасимовим, а другий отримав звання героя Росії.

"Їм начхати на все, аби показати себе. Вони людей називають м'ясом", — йдеться в листі.

Морпіхи просять Кожем'яка звернутися до верховного головнокомандувача з проханням надіслати "незалежну", не пов'язану з міністерством оборони комісію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua