• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Будинок відновлять за сучасними стандартами", — Кличко розповів про 16-поверхівку у Святошинському районі, в яку влучила російська ракета

Мер Києва Віталій Кличко показав відео з житлового будинку у Святошинському районі, який постраждав від російських обстрілів, і заявив, що його буде відновлено за сучасними стандартами

Віталій Кличко
Віталій Кличко / Віталій Кличко/Facebook
Реклама на dsnews.ua

До опалювального сезону планується завершити відновлювальні роботи в 11 багатоповерхівках, передає "ДС" із посиланням на повідомлення Кличко у Facebook.

"В значно пошкодженому внаслідок потрапляння російської ракети 16-ти поверховому житловому будинку в Святошинському районі розпочали відновлювальні роботи. Обстеження технічного стану будинку, експертизи виявили, що несучі конструкції будівлі не пошкоджені. І будинок може бути відновлений. Тут сьогодні вже виконують роботи з демонтажу окремих елементів, вивозу будівельного сміття та пошкодженого майна мешканців. А також розробляємо проектно-кошторисну документацію для ремонту або заміни пошкоджених конструкцій. Відбуваються роботи і з поновлення електро- та газопостачання. Будинок утеплять та відновлять за сучасними стандартами", — заявив Кличко.

За його словами, реконструкцію 126-квартирного будинку, в якому 64 помешкання вигоріли повністю, а 62 – частково, планується завершити ще до початку опалювального сезону. Загалом відновлювальні роботи розпочато в 11 житлових будинках, що зазнали найбільших руйнувань внаслідок російських обстрілів. А загальна кількість пошкоджених інфраструктурних об’єктів у Києві – 636.

"Згідно з критеріями уряду та затвердженою програмою робіт, у Києві першочергово обстежують та відновлять 360 об’єктів. Зокрема: 52 заклади освіти, 15 об'єктів охорони здоров'я, 5 закладів соціального захисту, 89 об'єктів житлово-комунального господарства, 12 закладів культури, 196 житлових будинків та 1 адміністративну будівлю", — зазначив Кличко.

Він наголосив, що на відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів має надати уряд.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua