• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Дрон окупантів вразив обʼєкт енергетичної інфраструктури: у центрі країни нестабільна ситуація зі світлом

Дрон російських загарбників вразив обʼєкт енергетичної інфраструктури в центральному регіоні, на якому завершувався ремонт після попередніх нападів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Укренерго в Telegram, передає "ДС".

Так, через нові руйнування диспетчери Укренерго були вимушені віддати наказ на обмеження споживання Києва, Київщини, Чернігівщини, Черкащини та Житомирщини. 

"Новий теракт ускладнив ситуацію в енергосистемі України і ми маємо бути готовими до обмеження більшої кількості споживачів. Так сталося, що компанія Укренерго зараз головний обʼєкт російського тероризму і з нами грають в нечесну гру — вони намагаються зруйнувати, ми відновлюємо. Ми продовжимо це робити, не зважаючи ні на що, але ще раз просимо про розуміння і підтримку: енергосистема України зараз поранена і її не можна перевантажувати. Кожен вимкнений електроприлад — це ваша допомога ламати плани ворога", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла "ДС", за даними Міністерства енергетики, близько 40% загальної енергетичної інфраструктури і наших генеруючих потужностей серйозно пошкоджені після російських ударів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua