• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"Дуже-дуже важка ситуація": Зеленський у вечірньому зверненні розповів про важкі бої на Донбасі (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський визнав, що ситуація на лінії фронту надзвичайно важка, але російські окупанти марно сподіваються надовго закріпитися в Лимані чи Сєвєродонецьку

ЗСУ
ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського, передає "ДС".

"Як це і передбачалося — дуже-дуже важка ситуація. Окупанти намагаються хоча б на 100 днів війни досягнути тих цілей, які сподівалися реалізувати за перші дні після 24 (лютого, – "ДС").

Тому вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів: там і ракетні удари, й авіація – усе! Захищаємо нашу державу так, як це дозволяє наявний оборонний ресурс. Робимо все, щоби посилити його, і ми посилимо.

Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхні – то вони помиляються. Донбас буде в Україні! Тому що це – ми, це – наша сутність! І навіть якщо Росія принесе туди руйнацію і страждання, ми все одно відновимо кожне місто і кожну громаду, і там немає, і не буде жодної реальної альтернативи українським прапорам", — зазначив президент.

Зеленський інформує міжнародних партнерів про ситуацію на полі бою.

Президент також відзначив державними нагородами 198 українських військовослужбовців, чотири з них – посмертно.

Окремо Зеленський підписав указ про відзначення 27 військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Як писала "ДС", українські військові знищили передовий командний пункт російських окупантів на території Донецької області. За попередніми даними, загинуло понад 20 старших офіцерів РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua