• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Експерт про вартість знищених підрозділами СБУ танків: Перевищує 2 мільярди доларів

За найскромнішими підрахунками, вартість знищених підрозділами СБУ танків росіян — більше 2 мільярдів доларів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Експерт коментує інформацію про 1006 танків, які підрозділи СБУ знищили за час великої війни. "Підрахував у яку цифру видатків вилились агресору такі втрати. Вартість одного російського танку залежно від моделі — від $2-3 млн за Т-72 до $4,5 млн за новий Т-90 "Прорив". Припустимо, що танків старої моделі у росіян більше. За найскромнішими підрахунками вартість знищених танків ворога більше 2 мільярдів доларів!", — повідомляє екс-нардеп.

Черненко нагадує, що крім танків підрозділи СБУ нищать і іншу дорогу російську техніку. "БТРи артилерійські системи, радіолокаційні установки тощо. А нещодавно дрони Служби знищили вже третю російську РЛС, кожна з яких вартує 100 млн. доларів. Зазначу, що СБУ постійно демонструє кадри бойової роботи своїх підрозділив. Кожна знищена одиниця техніки має підтвердження", — акцентує політолог.

"Констатуємо, що підрозділи Служби знищили більше танків ворога, ніж нам передали танків всі країни-союзники разом узяті. А росіяни все частіше кидають у м’ясні штурми квадроцикли або взагалі піхоту без прикриття броні. І все рідше танки. Їх радянські запаси суттєво скоротились, а російська промисловість не встигає за темпами втрат. І знищена підрозділами СБУ тисяча танків зіграла тут надважливу роль", — резюмує Черненко.

Нагадаємо раніше стало відомо, що підрозділи СБУ знищили за час великої війни 1006 танків ворога. Найбільшу кількість ворожої бронетехніки було знищено під час жорстоких боїв у Донецькій та Харківській областях. Більшість танків було уражено ще на початкових рубежах для наступу – до того як вони виходили на штурм українських позицій. Частину танків вдалося знищити разом із їхніми екіпажами.

    Реклама на dsnews.ua