• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Емоції вщухають: Зеленський розповів про переговори по зерну

Діалог з сусідніми країнами щодо експорту зернових почав переходити в конструктивне русло

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого вечірнього відеозвернення, передає "ДС".

"Провів наради з урядовцями та офісом щодо нашого зернового експорту, скоординували подальші кроки та зафіксували досягнуті результати. Європейська комісія підтримала дорожню карту взаємного моніторингу експорту зерна. Це цілком раціонально", — сказав він.

"Друге — поступово прибираємо емоції щодо цієї теми з більшості питань. Робота з сусідами може і повинна стати конструктивною. І Україна все для цього робить", — наголосив Зеленський.

"Я вдячний тим нашим партнерам, які не допустили порушень торговельних правил Євросоюзу та Угоди про асоціацію. Такої ж конструктивної спільної роботи, як і з Болгарією та Румунією, очікуємо і від інших трьох країн-сусідів", — додав голова держави.

Як писала "ДС", Київ подасть до суду на Польщу, Угорщину та Словаччину через їхню відмову скасувати заборону на імпорт української сільськогосподарської продукції.

 24 вересня президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вважає ембарго на українське зерно правильним рішенням і висловився за забезпечення транзиту української агропродукції.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua