• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Енергоатом обіцяє надбавки до зарплати проукраїнськи налаштованим співробітникам ЗАЕС

Проукраїнськи налаштованим співробітникам Запорізької атомної електростанції з 1 січня збільшать надбавку до зарплати до 50%

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін, передає "ДС" з посиланням на телеграм-канал Енергоатому.

Котін зазначив, що співробітники, які не пішли на співпрацю з окупантами, гарантовано отримають усі виплати: заробітну плату, надбавки за роботу в важких умовах окупації, винагороду за підсумками року та премію до Дня енергетика.

"У квітні 2022 року співробітникам ЗАЕС запровадили надбавку в розмірі 20% від посадового окладу, яка нараховується за роботу в складних умовах окупації. Вже з 1 січня 2023 року розмір цієї надбавки збільшиться до 50%. Гроші ж український персонал ЗАЕС отримає одразу після деокупації станції", — йдеться в повідомленні.

Також в Енергоатомі зауважили, що профспілковий комітет взяв на себе фінансову підтримку евакуйованих членів сімей працівників підприємства, які залишилися на робочих місцях, та евакуйованого персоналу. "У першому кварталі 2023 року "Енергоатом" також виплатить відкладену премію до Дня енергетика за 2022 й у першому-другому кварталах – премію за підсумками роботи у 2022 році", — додають енергетики.

Як писала "ДС", сума збитків від пошкоджень, завданих окупантами майну та інфраструктурі Запорізької АЕС та інших відокремлених підрозділів ДП "НАЕК "Енергоатом" перевищує 28 млрд грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua