• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Єрмак заявив про досягнення домовленості щодо режиму припинення вогню: У "ЛНР" спростували

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак назвав кроком до деескалації на сході України домовленість у рамках Тристоронньої контактної групи щодо повернення до режиму припинення вогню

Родіон Мірошник
Родіон Мірошник
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, під час засідання Тристоронньої контактної групи 22 грудня, яке було останнім у 2021 році, українська делегація побачила готовність "тієї сторони" дотримуватися домовленостей щодо припинення вогню.

"Наші багатомісячні зусилля щодо повернення до повноцінного дотримання режиму припинення вогню принесли плоди. Це крок до деескалації на сході. Сподіваємося, цього разу припинення вогню буде стійким і допоможе зберегти життя захисників України та мирних громадян. Прийдешні різдвяні та новорічні свята мають бути мирними. Нехай на Донбасі нарешті запанує тиша", — прокоментував повідомлення ТКГ Єрмак.

Однак у "ЛНР" спростували заяву Єрмака про досягнення ТКГ щодо Донбасу домовленості про режим припинення вогню. Спростування озвучив представник "ЛНР" у ТКГ Родіон Мірошник.

"Домовленості немає, але якщо дуже хочеться заявити, то чому не заявити?! Контактна група, яка закінчилася нічим, раптом виявилася, у версії Єрмака, "переможною та проривною". На засіданні вже вкотре через недоговороспроможність України не змогли погодити навіть заяву про відновлення режиму припинення вогню, але "свято" Зе-Офісу потрібне, бо закордонні куратори після переговорів Путін-Байден вимагають. І ось народжується комент Єрмака. Виявляється, що "багатомісячні зусилля дали плоди", тобто багатомісячне небажання домовлятися, виявляється, було "зусиллями до миру"… Перемир'я не потрібне, потрібна заява про перемир'я, навіть про нього не домовилися?! Заявили самі", — цитує терориста Gazeta.ru.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua