• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.4
Спецпроєкти

"Якщо Путін зруйнує Україну — архітектура безпеки всієї Європи буде зруйнована", — Джуді Демпсі

Росія хоче зруйнувати Україну і не зупиниться у своїх намірах, тому Захід повинен застосувати більш дієві методи, аби завершити війну

Виступ Джуді Демпсі
Росія хоче зруйнувати Україну і не зупиниться у своїх намірах, вважає експертка
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила відома авторка з питань розширення ЄС і НАТО, старша наукова співробітниця аналітичного центру Carnegie Europe Джуді Демпсі під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", передає "ДС".

"Росія поставила перед собою завдання зруйнувати Україну. І якщо Україна буде зруйнована, то й архітектура безпеки всієї Європи буде зруйнована. Можна збирати речі і йти геть з Європи нам усім", — сказала вона.

За словами Демпсі, що сьогодні дискусії на Заході базуються на "дуже слабкому аналізі щодо того, як же власне зупинити війну".

"Треба мати якийсь більш глибокий, комплексний аналіз, щось важливіше, що могло би дійсно вплинути на Путіна, вимагати від нього припинити війну. Звичайно, санкції – це добре. Але вони не зупиняють війну, ми бачимо", — зазначила експертка.

На її переконання, якщо європейці не матимуть конкретного військового плану, який буде доповнюватися лише дипломатичними інструментами, то "ми не будемо знати, як припинити цей конфлікт, припинити руйнації і страждання людей".

"Путін просто буде продовжувати руйнувати вашу країну", — резюмувала Джуді Демпсі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua